Tравуниа
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Нови форум!
odbrana od 13h - vanziov pokusaj da mi otme selo EmptyMon Aug 04, 2008 5:06 pm by gogson

» Hall of Fame
odbrana od 13h - vanziov pokusaj da mi otme selo EmptySun Aug 03, 2008 1:14 pm by Chen

» Hall Of Fame
odbrana od 13h - vanziov pokusaj da mi otme selo EmptySun Aug 03, 2008 1:31 am by bojicm

» speed server
odbrana od 13h - vanziov pokusaj da mi otme selo EmptySat Aug 02, 2008 3:53 pm by bojicm

» Рестарт на С1
odbrana od 13h - vanziov pokusaj da mi otme selo EmptyFri Aug 01, 2008 1:19 am by Chen

» Мулти кроп - Брзи сервер
odbrana od 13h - vanziov pokusaj da mi otme selo EmptyTue Jul 29, 2008 1:27 am by Chen

» samo rat..
odbrana od 13h - vanziov pokusaj da mi otme selo EmptySun Jul 27, 2008 2:32 pm by Chen

» Tравиан С3
odbrana od 13h - vanziov pokusaj da mi otme selo EmptySun Jul 27, 2008 4:17 am by Chen

» Питања, како, за шта служи, колико ... ???
odbrana od 13h - vanziov pokusaj da mi otme selo EmptySun Jul 27, 2008 4:12 am by Chen

Тражи
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Рекламице

odbrana od 13h - vanziov pokusaj da mi otme selo

3 posters

Go down

odbrana od 13h - vanziov pokusaj da mi otme selo Empty odbrana od 13h - vanziov pokusaj da mi otme selo

Порука by Гост Thu Feb 14, 2008 5:07 am

Hocu prvo da se zahvalim svima koji su mi se javljali iz naseg saveza i na pomoc koja je isla od nas jer moram da kazem da je glavnina odbrane koja je dosla, dosla od igraca Travunie, cast izuzetcima iz K.Srbije, KosMeta i SLS koji su isto slali pomoc i hvala im, ali vi ste bili glavnina odbrane.
Ipak, kako mi je vasa pomoc stizala u talasima, a saglasnost padala vrtoglavo dole, uglavnom sam vam vratio vojsku i spasio je od unistenja.
Stigao sam nekad oko 15h taj dan i skotao da mi ide 11 napada iskljucivo vanzio iz 4-5 njegovih sela. Napada tri moja sela. 5 napada na selo koje je pokusavao da otme je stizalo za 5-10 minuta najvise. Nemam vremena da racunam da necim uklizem izmedju napada. Uspjevam samo da sklonim ofanzivnu vojsku da ne gine bezveze. Da napomenem lik nije izvidjao. Poslje napada kod mene nema vojnika u selu a bilo je -2000 u minusu zito koliko je vojske bilo i lvl 20 taraba!? Saglasnot pala na 31% posto od 5 napada koji su stizali za oko sekundu ili dvije razmaka.
Prva dva bili su laznjaci sa po jednom katom, treci je bio ciscenje plus dvije poglavice evo tog napada (napominjem da sam ja gal ovo nesto travilog brlja pa ispisuje da sam rimljanin): http://travilog.org.ua/ba/7517236/b597a45c529cf9f3c2995039d21ca853
iza toga jos dva napada sa dvije poglavice i malim snagama. na koje mi je zao sto nisam klizao
http://travilog.org.ua/ba/7910469/c0cb25d26e3b18e106152a70417d2fda
http://travilog.org.ua/ba/2041745/edb799f4b1abae09a1900b999f3b268d

Odmah sam obnovio rezidenciju i dizao je koliko sam mogao brzo, obavjestio ljude, trazio pomoc na sve strane, al sam vidio da ce to sporo ici. Kriticna je situacija, da li ce biti dovoljno obnovljena saglasnost do novog napada? Uspijem da je dignem na 44% prije nego sto je stigao novi napad.
http://travilog.org.ua/ba/2832871/d2f92e862bad909401333f7d2f9a7dca
Izvukao sam se za dlaku 5% saglasnosti. Prije nego sto sam docekao taj napad poceo sam da rusim zgradu za blago koju mi je ostavio chola u tom selu i koja mi zauzima mjesto za ambasadu. Pocinje trka sa vremenom jer pokusavam da zamjenim glavni grad (Inace na to me napomenuo atanas kad sam trazio pomoc iako sam taj fol i prije vidio). Kao sto znate dvorac ne moze da se srusi manje od lvl 1, ali da bi se napravio treba ambasada lvl1 i glavna zgrada na lvl 5 barem. Istovremeno rusim dvorac u drugom selu i to mi sve tamo rudnike obara na lvl 10 mada su cini mi se svi i bili najvise 10. Nestaje klesar u tom selu. Rusenje se nastavlja, stize i pomoc u snagama al to je malo za udar koji je isao do sada. Uspjevam da srusim zgradu za blago a novi odlucujuci napad ide, repriza zadnjeg vjerovatno. Da li cu stici da podignem ambasadu i podignem dvorac prije nego sto stigne napad? Dramaticno nas 5 na msn racuna koliko mi vremena treba da to sve uradim pale Imam vremena!!! Uspjevam da stignem i to sa razlikom od 20 minuta prije udar na selo povukao sam dio pristigle vojske da ne gine
i tako prezivio otimanje sela izmjenom glavnog grada. To vam je sta se desavalo. Bilo je uzbudljivo samo tako. Jos jednom hvala svima na pomoci.

Гост
Гост


Назад на врх Go down

odbrana od 13h - vanziov pokusaj da mi otme selo Empty Re: odbrana od 13h - vanziov pokusaj da mi otme selo

Порука by mila Thu Feb 14, 2008 11:22 am

bravo ti si king
Evo mene on napada ja ga bockam,vidjecu cemu to vodi

mila
Почетник

Број порука : 45
Registration date : 31.01.2008

Назад на врх Go down

odbrana od 13h - vanziov pokusaj da mi otme selo Empty Re: odbrana od 13h - vanziov pokusaj da mi otme selo

Порука by CEKIC Fri Feb 15, 2008 1:37 am

evo peskir lol!

bilo je gusto nema sta..ali kad sam vidio onih 5 procenata bio je ludacki lol!
CEKIC
CEKIC
Травиан играч

Број порука : 142
Age : 41
Registration date : 30.01.2008

Назад на врх Go down

odbrana od 13h - vanziov pokusaj da mi otme selo Empty Re: odbrana od 13h - vanziov pokusaj da mi otme selo

Порука by Sandjama Thu Feb 21, 2008 9:41 am

I ja da se zahvalim svima koj su mi pomogli da sacuvam moje selo!!!

Sandjama
Почетник

Број порука : 5
Registration date : 30.01.2008

Назад на врх Go down

odbrana od 13h - vanziov pokusaj da mi otme selo Empty Re: odbrana od 13h - vanziov pokusaj da mi otme selo

Порука by Sponsored content


Sponsored content


Назад на врх Go down

Назад на врх

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму