Tравуниа
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Нови форум!
Neke bitne stvari vezane za odbranu po mom misljenju... EmptyMon Aug 04, 2008 5:06 pm by gogson

» Hall of Fame
Neke bitne stvari vezane za odbranu po mom misljenju... EmptySun Aug 03, 2008 1:14 pm by Chen

» Hall Of Fame
Neke bitne stvari vezane za odbranu po mom misljenju... EmptySun Aug 03, 2008 1:31 am by bojicm

» speed server
Neke bitne stvari vezane za odbranu po mom misljenju... EmptySat Aug 02, 2008 3:53 pm by bojicm

» Рестарт на С1
Neke bitne stvari vezane za odbranu po mom misljenju... EmptyFri Aug 01, 2008 1:19 am by Chen

» Мулти кроп - Брзи сервер
Neke bitne stvari vezane za odbranu po mom misljenju... EmptyTue Jul 29, 2008 1:27 am by Chen

» samo rat..
Neke bitne stvari vezane za odbranu po mom misljenju... EmptySun Jul 27, 2008 2:32 pm by Chen

» Tравиан С3
Neke bitne stvari vezane za odbranu po mom misljenju... EmptySun Jul 27, 2008 4:17 am by Chen

» Питања, како, за шта служи, колико ... ???
Neke bitne stvari vezane za odbranu po mom misljenju... EmptySun Jul 27, 2008 4:12 am by Chen

Тражи
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Рекламице

Neke bitne stvari vezane za odbranu po mom misljenju...

+4
iksica
aleksandar
brankobl
iznenada
8 posters

Go down

Neke bitne stvari vezane za odbranu po mom misljenju... Empty Neke bitne stvari vezane za odbranu po mom misljenju...

Порука by iznenada Thu Jan 31, 2008 7:54 pm

pozz saborci!
juce su mi `silom` nametnuli funkciju kordinatora odbrane, pa sad sta je tu je! :-)
kao sto teorija kaze da bih se odbranili moramo biti slozni, sto nama srbima tesko ide!
daj bar u igri to da ostvarimo...
`vako, da bi neko bio branjen od jakog napada mora imati silos velikog kapaciteta-u narodu poznatiji kao silos sto vishljeg lvl-a (16-17)! znam da traje dugo dizanje istog, a i kosta ress-a, ali vam pomaze u odbrani! to jos znaci da ne morate imati veliku proizvodnju zita jer ce svako ko salje vojsku slati i zito za njih...bar bi tako trebalo!
pozeljno je da imate i zid sto visljeg lvl-a-bar 15-16!
jos mi nije najjasnija podela na grupe Z i D, ali je receno da ce biti objavljeno na forumu.
JAKO je bitno imati i dobre komsijske odnose , jer ce vam oni najbrze stici u odbranu...

da i ja kazem, kad saljete SOS obavezno napisite:
- kad tacno stize napad i koliko ih je
- koliko imate vojske u selu (pozeljno je da izracunate vasu odbrambenu moc protiv pesadije i protiv konjice i da to napisete u obliku xxxx/yyyy)
- i ako ste u mogucnosti da provalite da li je napad sa teskom artiljerijom, pesadijom ili mozda samo sa konjicom
- naravno kapacitet silosa i trenutnu proizvodnju zita JER JE TO JAKO BITNO posto kad nestane hrane PRVO umiru pojacanja! a ne bi bilo fer da vam ljudi salju vojsku i da oni jadnici umru od gladi! :-)

verujem da neki misle da filozofiram, njima savetujem da jos jednom procitaju...

iznenada
Почетник

Број порука : 2
Registration date : 31.01.2008

Назад на врх Go down

Neke bitne stvari vezane za odbranu po mom misljenju... Empty Re: Neke bitne stvari vezane za odbranu po mom misljenju...

Порука by brankobl Thu Jan 31, 2008 10:47 pm

znaci ljudi bildajte silos,zid i skladiste,,,,,pustite vojsku to dolazi poslije,,,,,,
brankobl
brankobl
Почетник

Број порука : 66
Registration date : 30.01.2008

Назад на врх Go down

Neke bitne stvari vezane za odbranu po mom misljenju... Empty Re: Neke bitne stvari vezane za odbranu po mom misljenju...

Порука by aleksandar Thu Jan 31, 2008 11:32 pm

ljudi jel mislite biti luzeri
zasto se braniti
najbolja odbrana je napad...
zato napadajte samo...
jer okej je odbrana da je imamo
ali to znaci da cemo samo cekati
zato udarite prvi

aleksandar
Почетник

Број порука : 3
Registration date : 31.01.2008

Назад на врх Go down

Neke bitne stvari vezane za odbranu po mom misljenju... Empty Re: Neke bitne stvari vezane za odbranu po mom misljenju...

Порука by Гост Fri Feb 01, 2008 12:23 am

vidi se da ga niko nije katao lol

Гост
Гост


Назад на врх Go down

Neke bitne stvari vezane za odbranu po mom misljenju... Empty Re: Neke bitne stvari vezane za odbranu po mom misljenju...

Порука by iksica Fri Feb 01, 2008 11:24 am

slazem se s brankom... puuuuno bitnije je da se dize skladiste,silos i zid nego vojska....

mozda samo izvidjace nastancat,jer vecina napada pocinje izvidjanjem...

i npr.ako on/ona posalje 100-200 izvidjaca i nijedan se ne vrati,normalno je da NECE napast`.... cyclops

ali ja imam jos jedan predlog... da se organizuju malo jaci igraci (mislim na one kojima je proizvodnja veca od 1000/h) i da salju pomoc slabijima iz ally....

cisto da ih poguramo za pocetak...
jer ja znam kad sam pocinjala igrati,meni su apatonac,panoramix i joss neki malo jaci slali dnevno po 2-3k svega!

i zato ja sada zelim da pomognem dalje...

samo nek mi se jave oni koji su mi relativno blizu...da ne putuje trgovac 10h...smrsace jadan.. Very Happy

iksica
Почетник

Број порука : 3
Registration date : 30.01.2008

Назад на врх Go down

Neke bitne stvari vezane za odbranu po mom misljenju... Empty Re: Neke bitne stvari vezane za odbranu po mom misljenju...

Порука by iksica Fri Feb 01, 2008 11:25 am

i znam da drugi dio mog posta nema puno veze sa odbranom,al nije mi se dalo prekidati kad sam se zalaufala...hahahaha

pusica! flower

iksica
Почетник

Број порука : 3
Registration date : 30.01.2008

Назад на врх Go down

Neke bitne stvari vezane za odbranu po mom misljenju... Empty Re: Neke bitne stvari vezane za odbranu po mom misljenju...

Порука by brankobl Fri Feb 01, 2008 5:02 pm

pa iksice slazem se sa tobom po pitanju slanja resa slabijim clanovima,barem trebaju slati ovi jaci malo,medju prvih 10-15 slabijim igracima oko sebe,,,,,,ne sada,sto si rekla da je 13 sati od nekog,,,
brankobl
brankobl
Почетник

Број порука : 66
Registration date : 30.01.2008

Назад на врх Go down

Neke bitne stvari vezane za odbranu po mom misljenju... Empty Jedinice

Порука by zapadna srbija Fri Feb 22, 2008 1:46 pm

Jedno pitenje u vezi jedinica pa ako moze neko da mi odgovori:
Ako imam 100 vojnika nije bitno kojih i ako nakon nekog vremena izgradim kovacnicu oklopa sa 1 na 5 stepen da li se njihova odbrambena moc povecala ili se povecava samo onim jedninicam koje izgradim posle toga.
zapadna srbija
zapadna srbija
Почетник

Број порука : 10
Age : 42
Локација : Prijedor, Republika SRPSKA
Registration date : 30.01.2008

Назад на врх Go down

Neke bitne stvari vezane za odbranu po mom misljenju... Empty Re: Neke bitne stvari vezane za odbranu po mom misljenju...

Порука by dexter-srbin Fri Feb 22, 2008 2:18 pm

kad izgradiš kovačnicu oklopa ili oružja moraš izvršiti i upgrade vojske i savake jedinice zasebno.
Bar ja tako mislim.
dexter-srbin
dexter-srbin
Почетник

Број порука : 64
Registration date : 30.01.2008

Назад на врх Go down

Neke bitne stvari vezane za odbranu po mom misljenju... Empty Re: Neke bitne stvari vezane za odbranu po mom misljenju...

Порука by g.nele Fri Feb 22, 2008 5:39 pm

zapadna srbija ::Jedno pitenje u vezi jedinica pa ako moze neko da mi odgovori:
Ako imam 100 vojnika nije bitno kojih i ako nakon nekog vremena izgradim kovacnicu oklopa sa 1 na 5 stepen da li se njihova odbrambena moc povecala ili se povecava samo onim jedninicam koje izgradim posle toga.


Ne moras je nadogradjivati posebno. Ako si jednom nadogradio npr. falange na lvl 5, svaki put kad napravis falange nakon toga su automatski na lvl 5.
g.nele
g.nele
Почетник

Број порука : 40
Registration date : 31.01.2008

Назад на врх Go down

Neke bitne stvari vezane za odbranu po mom misljenju... Empty Re: Neke bitne stvari vezane za odbranu po mom misljenju...

Порука by zapadna srbija Mon Feb 25, 2008 10:40 pm

a one sto sam napravio pre, kad povecam lvl da li se i njihova snaga povecava. Znaci rec je o onim jedinicam sto sam pre imao.
Pozdrav
zapadna srbija
zapadna srbija
Почетник

Број порука : 10
Age : 42
Локација : Prijedor, Republika SRPSKA
Registration date : 30.01.2008

Назад на врх Go down

Neke bitne stvari vezane za odbranu po mom misljenju... Empty Re: Neke bitne stvari vezane za odbranu po mom misljenju...

Порука by CEKIC Tue Feb 26, 2008 1:11 am

zapadna srbija ::a one sto sam napravio pre, kad povecam lvl da li se i njihova snaga povecava. Znaci rec je o onim jedinicam sto sam pre imao.
Pozdrav
da,toje dobro kad imas 500 i vise vojnika,na 10 lev imas 15 posto bonusa tj 1.5 po levelu cini mi se study
CEKIC
CEKIC
Травиан играч

Број порука : 142
Age : 41
Registration date : 30.01.2008

Назад на врх Go down

Neke bitne stvari vezane za odbranu po mom misljenju... Empty Re: Neke bitne stvari vezane za odbranu po mom misljenju...

Порука by Sponsored content


Sponsored content


Назад на врх Go down

Назад на врх


 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму